Afrin operasyonu öncesi kritik toplantı: 81 ilin Emniyet Müdürü Ankara’da toplanıyor!

İçişleri Bakanlığı’nın talimatı ile 81 il emniyet müdürü Ankara’da toplanıyor. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’nda emniyet müdürüleri ile 2 gün süren toplantılar yapılacak. Bu toplantılarda 2017 yılının değerlendirmesi ile 2018 yılının planlaması yapılacak. İl Emniyet Müdürlerinin tavsiyeleri alınacak, ihtiyaçları tespit edilecek. Terörle mücadele ve asayiş olaylarının önlenmesine yönelik yeni tedbirler konusu ele alınacak. Başbakan […]

Afrin operasyonu öncesi kritik toplantı: 81 ilin Emniyet Müdürü Ankara’da toplanıyor!
  • 17 Ocak 2018 14:05

İçişleri Bakanlığı’nın talimatı ile 81 il emniyet müdürü Ankara’da toplanıyor. Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’nda emniyet müdürüleri ile 2 gün süren toplantılar yapılacak.

Bu toplantılarda 2017 yılının değerlendirmesi ile 2018 yılının planlaması yapılacak. İl Emniyet Müdürlerinin tavsiyeleri alınacak, ihtiyaçları tespit edilecek. Terörle mücadele ve asayiş olaylarının önlenmesine yönelik yeni tedbirler konusu ele alınacak. Başbakan Binali Yıldırım’ın yarın başlayacak toplantının açılışında bir konuşma yapacağı kaydedildi.

Öte yandan toplantıda Afrin konusunun da gündeme gelmesi bekleniyor. Olası Afrin operasyonu sırasında illerde yaşanacak muhtemel eylem ve protestolara karşı alınacak önlemler konuşulacak.

,