TIME seçti: 2017’nin en iyi fotoğrafları

Dünyanın en prestijli dergilerinden TIME, 2017’nin en iyi 100 fotoğrafını belirledi Savaşların, terörün ve doğa afetlerin dünyayı kasıp kavurduğu 2017’de kurumun seçtiği fotoğraflar genelde ölüm ve acıdan oluşuyor kısacası 2017 yılını özetliyor. TIME dergisinin seçtiği fotoğraflar geçen seneye dair kötü bir tablo göstermekle kalmıyor 2018 yılına da olumsuz bakmamıza neden oluyor. TIME dergisinin editörleri yaptığı […]

TIME seçti: 2017’nin en iyi fotoğrafları
  • 2 Ocak 2018 22:31

Dünyanın en prestijli dergilerinden TIME, 2017’nin en iyi 100 fotoğrafını belirledi

Savaşların, terörün ve doğa afetlerin dünyayı kasıp kavurduğu 2017’de kurumun seçtiği fotoğraflar genelde ölüm ve acıdan oluşuyor kısacası 2017 yılını özetliyor.

TIME dergisinin seçtiği fotoğraflar geçen seneye dair kötü bir tablo göstermekle kalmıyor 2018 yılına da olumsuz bakmamıza neden oluyor. TIME dergisinin editörleri yaptığı seçimlerle geçtiğimiz yılı özetleyen çarpıcı bir çalışma ortaya koymuş. En büyük teşekkürü bu fotoğrafları çeken meslektaşlarımıza yapmak gerekiyor. TIME editörlerinin seçtiği bu görüntüleri servis eden gazeteciler ölümle burun buruna geliyor. Bütün olumsuzluklara karşın servis ettikleri haber ve fotoğraflarla tarihe not düşüyorlar.

Bizler bu değerli karelerden birkaç tane seçtik. Fotoğrafların tamamına erişmek için buraya tıklayın.