Galatasaray, Erman Kunter ile yollarını ayırdı

Galatasaray Odeabank sezona kötü bir başlangıç yapan Erman Kunter ile yollarını ayırma kararı aldı. Sarı-Kırmızılıların, ULEB Avrupa Kupası E Grubu ilk maçında Darüşşafaka’ya 84-65 mağlup olduğu maçta taraftarın büyük tepkisi ile karşılaşan Erman Kunter, “Benimle ilgili bir şey varsa buna Galatasaray Yönetim Kurulu karar verir. Sorumlu aranacaksa sorumlu koçtur. 12 oyuncu emek veriyor, bu emeğe […]

Galatasaray, Erman Kunter ile yollarını ayırdı
  • 5 Ocak 2018 15:27
  • 5 Ocak 2018 18:43

Galatasaray Odeabank sezona kötü bir başlangıç yapan Erman Kunter ile yollarını ayırma kararı aldı. Sarı-Kırmızılıların, ULEB Avrupa Kupası E Grubu ilk maçında Darüşşafaka’ya 84-65 mağlup olduğu maçta taraftarın büyük tepkisi ile karşılaşan Erman Kunter, “Benimle ilgili bir şey varsa buna Galatasaray Yönetim Kurulu karar verir. Sorumlu aranacaksa sorumlu koçtur. 12 oyuncu emek veriyor, bu emeğe saygı göstermemiz gerekiyor.” ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray Kulübü’nün resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle: “Sayın Erman Kunter ile sözleşmemiz karşılıklı olarak feshedilmiştir. Erman Kunter’e kulübümüze verdiği emeklerden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz” denildi.