Diyanet’ten Afrin için Fetih Suresi Talimatı

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Türkiye’deki bütün din görevlilerine talimat gönderdi. Erbaş, tüm camilerde Afrin için Fetih Suresi’nin okunmasını istedi. Tüm din görevlilerine gönderilen mesaj şöyle: “Vatanımızı ve huzurumuzu tehdit eden terör yapılanmalarına karşı, kahraman güvenlik güçlerimizin başlattığı Afrin sınır ötesi harekatının zaferle sonuçlanması için bütün camilerimizde bu akşam yatsı ve yarın sabah namazı sonrası […]

Diyanet’ten Afrin için Fetih Suresi Talimatı
  • 21 Ocak 2018 08:01
  • 21 Ocak 2018 10:39

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Türkiye’deki bütün din görevlilerine talimat gönderdi. Erbaş, tüm camilerde Afrin için Fetih Suresi’nin okunmasını istedi.

Tüm din görevlilerine gönderilen mesaj şöyle: “Vatanımızı ve huzurumuzu tehdit eden terör yapılanmalarına karşı, kahraman güvenlik güçlerimizin başlattığı Afrin sınır ötesi harekatının zaferle sonuçlanması için bütün camilerimizde bu akşam yatsı ve yarın sabah namazı sonrası Fetih Suresi okunacak, ordumuza ve milletimize dua edilecektir. Bütün görevlilerimizden söz konusu programı icra etmelerini önemle rica ederim.”