Çukurova kitap fuarı 11’nci kez açıldı

Adana Çukurova Kitap Fuarı, bu yıl 11’inci kez okurlara kapılarını açtı. Çukurova Kitap Fuarı’nın TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki açılış törenine, protokol üyeleri, çok sayıda yazar ve okur katıldı. TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği’nin işbirliğiyle, gerçekleşen fuarda 303 yayınevi stand açtı. Katılımcılar, açılış töreninin ardından standları gezdi. 500 yazar katılıyor […]

Çukurova kitap fuarı 11’nci kez açıldı
  • 6 Ocak 2018 18:31

Adana Çukurova Kitap Fuarı, bu yıl 11’inci kez okurlara kapılarını açtı. Çukurova Kitap Fuarı’nın TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki açılış törenine, protokol üyeleri, çok sayıda yazar ve okur katıldı. TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği’nin işbirliğiyle, gerçekleşen fuarda 303 yayınevi stand açtı. Katılımcılar, açılış töreninin ardından standları gezdi.

500 yazar katılıyor

14 Ocak taririne kadar açık kalacak fuarda, imza günlerinin yanı sıra panel, söyleşi, sergi ve dinletilerden oluşan 80 kültür etkinliği gerçekleştirilecek. Okurların büyük ilgi gösterdiği fuarda, İsmail Saymaz, Ayşe Kulin, Enver Aysever, Adnan Özyalçıner, İpek Ongun ve Altan Öymen’in de aralarında bulunduğu 500 yazar, şair ve çizer okurlarıyla bir araya gelecek. Katılımın ücretsiz olduğu fuarda, edebiyat dünyasının önemli isimleri imza günleri ve söyleşilere katılacak.