Beşiktaş’ta forvete 3 aday

Cenk Tosun’nun Everton’a transfer olması üzerine Beşiktaş, milli golcünün yerini dolduracak bir oyuncu transfer etmek istiyor. Cenk’in transferinden yaklaşık 25 milyon euro bonservis bedeli kazanacak olan Siyah-Beyazlılar’da teknik direktör Şenol Güneş yönetime “Cenk’in satılmasına onun yerine denk bir oyuncu bulabilirsek izin veririm” demişti. Yönetim, Güneş’in bu talebine uygun futbolcuların arayışına girdi. Geçtiğimiz günlerde İngiltere’ye giden […]

Beşiktaş’ta forvete 3 aday
  • 5 Ocak 2018 17:35
  • 5 Ocak 2018 18:24

Cenk Tosun’nun Everton’a transfer olması üzerine Beşiktaş, milli golcünün yerini dolduracak bir oyuncu transfer etmek istiyor. Cenk’in transferinden yaklaşık 25 milyon euro bonservis bedeli kazanacak olan Siyah-Beyazlılar’da teknik direktör Şenol Güneş yönetime “Cenk’in satılmasına onun yerine denk bir oyuncu bulabilirsek izin veririm” demişti. Yönetim, Güneş’in bu talebine uygun futbolcuların arayışına girdi. Geçtiğimiz günlerde İngiltere’ye giden Başkan Fikret Orman, transfer için temaslarını sürdürdü. Beşiktaş’ın transfer listesinde Arsenal’ın Fransız yıldızı Oliver Giroud, Liverpool’da fazla forma şansı bulamayan Daniel Sturridge ve Leicester’ın yıldız golcüsü İslam Slimani bulunuyor.

Daniel Sturridge: Yarım sezon için 2 milyon euro’ya ikna olacak İngiliz golcünün 15 milyon euro satın alma opsiyonuyla altı aylığına kiralanması gündemde.

Oliver Grioud: İngiliz basınında çıkan haberlere göre Arsenal’de son dönemlerde forma şansı bulamayan ve vatandaşı Lacazette’nin gerisinde kalan Olivier Giroud’un, 2018 Dünya Kupası’nda forma giymek için takımdan ayrılma kararı aldığı belirtildi. Bu gelişmeler doğrultusunda Arsenal’de bekleneni veremeyen 31 yaşındaki forvetin Ocak’ta Beşiktaş’a kiralanabileceğini iddia ediliyor.

İslam Slimani: Gündeme yeni gelen isimlerden biri Leicester City’nin Cezayirli santrfor İslam Slimani. Premier Lig’de birçok takımın gündeminde olan Cezayirli için Leicester ile kısa zamanda temasa geçilecek ve kiralama teklifi iletilecek.