Van Persie taraftarı çıldırttı

Son zamanlarda futbolculuğu dışında özel hayatı ile gündeme gelen Fenerbahçe’nin Hollandalı yıldızı Van Persie, bu sefer giydiği tişört ile olay oldu. Fenerbahçe’ye transfer olduğundan beri sakatlıklar ve özel hayatı ile gündemden düşmeyen Van Persie yine futbol dışında gündem oldu. 2.5 yılda Fenerbahçe’den 14 milyon euro kazanan ve karşılığını veremeyen oyuncu son olarak üzerinde “Parti, isteğe […]

Van Persie taraftarı çıldırttı
  • 10 Ocak 2018 14:52
  • 10 Ocak 2018 14:59

Son zamanlarda futbolculuğu dışında özel hayatı ile gündeme gelen Fenerbahçe’nin Hollandalı yıldızı Van Persie, bu sefer giydiği tişört ile olay oldu.

Fenerbahçe’ye transfer olduğundan beri sakatlıklar ve özel hayatı ile gündemden düşmeyen Van Persie yine futbol dışında gündem oldu. 2.5 yılda Fenerbahçe’den 14 milyon euro kazanan ve karşılığını veremeyen oyuncu son olarak üzerinde “Parti, isteğe bağlı uyku, tekrar et” yazan bir tişört giyerek poz verdi. Fotoğrafın sosyal medyada yayılması üzerine bir çok taraftar 34 yaşındaki golcüye “Fenerbahçe kariyerini özetleyen fotoğraf”, “Git artık bu takımdan” gibi yorumlarla sitemlerini belirtti.