Tekfen Filarmoni’den İlkbahar Klasikleri

Tekfen Filarmoni Orkestrası, daimi şefi Aziz Shokhakimov’un yönetiminde, 6 Mart tarihinde Ankara’da; 7 Mart tarihinde ise İstanbul’da bahar konserlerini verecek. Ülkemizin sayılı özel sanat kurumlarından Tekfen Filarmoni, şef Aziz Shokhakimov yönetiminde, Ankara ve İstanbul’da bahar konserleri verecek. “İlkbahar Klasikleri” konserlerin ilki 6 Mart tarihinde Ankara CSO salonunda ikincisi ise 7 Mart tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar’da […]

Tekfen Filarmoni’den İlkbahar Klasikleri
  • 17 Ocak 2018 00:42

Tekfen Filarmoni Orkestrası, daimi şefi Aziz Shokhakimov’un yönetiminde, 6 Mart tarihinde Ankara’da; 7 Mart tarihinde ise İstanbul’da bahar konserlerini verecek.
Ülkemizin sayılı özel sanat kurumlarından Tekfen Filarmoni, şef Aziz Shokhakimov yönetiminde, Ankara ve İstanbul’da bahar konserleri verecek. “İlkbahar Klasikleri” konserlerin ilki 6 Mart tarihinde Ankara CSO salonunda ikincisi ise 7 Mart tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar’da verilecek.
Saygun, Elgar, Ravel ve Gounod’nun eserlerinden oluşan zengin bir programa sahip konserlerde, orkestranın kurucusu ve Tekfen Holding Kurucu Onursal başkanı Ali Nihat Gökyiğit’in Japonya’nın en önemli devlet nişanı ile taltif edilmesi şerefine bir Japon eseri de seslendirilecek.