Stockholm’de Silahlı Saldırı: Ölü ve Yaralılar var

Göçmenlerin yoğunlukta yaşadığı Stockholm’un Rinkeby mahallesi metro çıkışında 20.30 sıralarında bir şahısa silahlı saldırı gerçekleşti. Olay yerine bir çok polis ve ambulans sevk edildi. Hastanede tedavi altına alınan kişi hayatını kaybetti. Saldırgan ve saldırı hakkında henüz resmî bir açıklama yapmayan polis, olay yerini inceleme altına aldı. Geçtiğimiz gün Stockholm’un Vårby Gård mahallesinde patlama meydana gelmiş, […]

Stockholm’de Silahlı Saldırı: Ölü ve Yaralılar var
  • 8 Ocak 2018 21:19
  • 8 Ocak 2018 23:10

Göçmenlerin yoğunlukta yaşadığı Stockholm’un Rinkeby mahallesi metro çıkışında 20.30 sıralarında bir şahısa silahlı saldırı gerçekleşti. Olay yerine bir çok polis ve ambulans sevk edildi. Hastanede tedavi altına alınan kişi hayatını kaybetti. Saldırgan ve saldırı hakkında henüz resmî bir açıklama yapmayan polis, olay yerini inceleme altına aldı.

Geçtiğimiz gün Stockholm’un Vårby Gård mahallesinde patlama meydana gelmiş, 3 kişi yaralanmış, 1 kişi de hayatını kaybetmişti.

Son dönemlerde bombalı saldırı ve silahlı çatışmalar ile gündeme gelen Stockholm’de polis şehir genelinde güvenlik önlemlerini arttırmış durumda.

iznews – STOCKHOLM