Sezen Aksu’dan Yıldız Tilbe’ye Şarkı Jesti

25 yıl sonra barışan ikiliden Yıldız Tilbe, Instagram’dan paylaştığı fotoğraflara, “Geç oldu, güç olmadı çok şükür Sezen Aksu, mutluluk” notunu düşmüştü. Sezen Aksu da Yıldız Tilbe’nin paylaştığı bir fotoğrafı “Belki şehre Yıldız gelir…” notuyla paylaşınca, Tilbe ve Aksu fanları ‘birlikte düet mi yapacaksınız acaba’ demeye başlamıştı. Konu ile ilgili bugün Yıldız Tilbe’den açıklama geldi. SEZEN AKSU’DAN YILDIZ TİLBE’YE […]

Sezen Aksu’dan Yıldız Tilbe’ye Şarkı Jesti
  • 4 Ocak 2018 14:55
  • 4 Ocak 2018 14:58

25 yıl sonra barışan ikiliden Yıldız Tilbe, Instagram’dan paylaştığı fotoğraflara, “Geç oldu, güç olmadı çok şükür Sezen Aksu, mutluluk” notunu düşmüştü.

Sezen Aksu da Yıldız Tilbe’nin paylaştığı bir fotoğrafı “Belki şehre Yıldız gelir…” notuyla paylaşınca, Tilbe ve Aksu fanları ‘birlikte düet mi yapacaksınız acaba’ demeye başlamıştı. Konu ile ilgili bugün Yıldız Tilbe’den açıklama geldi.

SEZEN AKSU’DAN YILDIZ TİLBE’YE ŞARKI

Yıldız Tilbe,  bugün Twitter hesabından Aksu’nun kendisine şarkı vereceği bilgisini paylaştı. Tilbe, “Sezen bana bir şarkı hazırlıyor. Sevgililer gününe yetişir İnşallah” ifadelerini kullandı.