Rusya’nın İdlib’e hava saldırısının bilançosu belli oldu: 10 ölü, çok sayıda yaralı

Rusya ve Suriye’nin İdlib kentine düzenlediği hava saldırısında 10 kişi hayatını kaybetti. kaynaklar çok sayıda yaralının olduğunu belirttiler. Rusya‘nın Suriye‘nin İdlib kentine düzenlediği hava saldırısının ardından 10 kişi hayatını kaybettiği bildirildi. Rusya tarafından İdlib’e 22 günün ardından hava saldırısı düzenlenmişti. Hava saldırısında aralarında 5 çocuğun bulunduğu 10 kişi hayatını kaybederken, onlarca kişi de yaralandı. Yerel kaynaklardan alınan bilgi […]

Rusya’nın İdlib’e hava saldırısının bilançosu belli oldu: 10 ölü, çok sayıda yaralı
  • 4 Eylül 2018 19:10
  • 4 Eylül 2018 19:23

Rusya ve Suriye’nin İdlib kentine düzenlediği hava saldırısında 10 kişi hayatını kaybetti. kaynaklar çok sayıda yaralının olduğunu belirttiler.

Rusya‘nın Suriye‘nin İdlib kentine düzenlediği hava saldırısının ardından 10 kişi hayatını kaybettiği bildirildi.

Rusya tarafından İdlib’e 22 günün ardından hava saldırısı düzenlenmişti. Hava saldırısında aralarında 5 çocuğun bulunduğu 10 kişi hayatını kaybederken, onlarca kişi de yaralandı.

Yerel kaynaklardan alınan bilgi de, Rusya Hava Kuvvetleri Suriye’nin İdlib kentindeki El Cenudiye, Kafr Dariyan bölgelerini vurdu. Cisr eş-Şuğur ilçesinde ise 5 çocuğun ölümüne neden oldu. Rusya Hava Kuvvetleri, Muhambal kasabasındaki hava saldırısında ise 5 kişiyi yaraladı.