Netanyahu’ya yolsuzluktan yeni bir soruşturma daha

Haber Merkezi |  İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu’nun da ilişkili olduğu yeni bir yolsuzluk soruşturması kapsamında İsrail polisi Netanyahu’ya yakın isimleri gözaltına aldı. İsrail polisinin yaptığı yazılı açıklamada gözaltına alınanlardan en az ikisinin Netanyahu’ya yakın olduğu söylense de, hiçbir isim paylaşılmadı. Geçtiğimiz hafta iki ayrı yolsuzluk suçundan daha hakkında soruşturma başlatılan Netanyahu’nun basın ofisinden yapılan açıklamada iddialar […]

Netanyahu’ya yolsuzluktan yeni bir soruşturma daha
  • 19 Şubat 2018 07:00
  • 19 Şubat 2018 00:06

Haber Merkezi |  İsrail Başbakanı Benyamin Netanyahu’nun da ilişkili olduğu yeni bir yolsuzluk soruşturması kapsamında İsrail polisi Netanyahu’ya yakın isimleri gözaltına aldı.

İsrail polisinin yaptığı yazılı açıklamada gözaltına alınanlardan en az ikisinin Netanyahu’ya yakın olduğu söylense de, hiçbir isim paylaşılmadı.

Geçtiğimiz hafta iki ayrı yolsuzluk suçundan daha hakkında soruşturma başlatılan Netanyahu’nun basın ofisinden yapılan açıklamada iddialar kesin bir dille yalanlanıp, soruşturmaların başbakanı yıpratmaya yönelik gerçekleştiği iddia edildi.