Galatasaray hibrit çime geçiyor

Süper Lig’de ilk devrenin tamamlanmasının ardından Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nun zeminine hibrit çim yapılmasında sona gelindi. Dünya üzerinde birçok statta kullanılan hibrit çim Ali Sami Yen Spor Kompleksi’ne yapılmaya başlandı. Daha önce Florya Metin Oktay tesislerinde yapılan uygulamanın, stadyumda 1 hafta süreceği ve Sarı-Kırmızılı takımın Osmanlıspor ile oynayacağı maç öncesi hazır […]

Galatasaray hibrit çime geçiyor
  • 17 Ocak 2018 15:30

Süper Lig’de ilk devrenin tamamlanmasının ardından Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nun zeminine hibrit çim yapılmasında sona gelindi.

Dünya üzerinde birçok statta kullanılan hibrit çim Ali Sami Yen Spor Kompleksi’ne yapılmaya başlandı. Daha önce Florya Metin Oktay tesislerinde yapılan uygulamanın, stadyumda 1 hafta süreceği ve Sarı-Kırmızılı takımın Osmanlıspor ile oynayacağı maç öncesi hazır olacağı ifade edildi. Wembley Stadı’nın çimlerini yapan uzmanlar tarafından yapılan hibrit çim sayesinde bundan böyle dört mevsim boyunca çimlerin kullanımı ve bakımı daha kolay hale gelecek.