Fenerbahçe’de yaprak dökümü

Sezonun ikinci yarısına şampiyonluk parolasıyla çıkacak olan Fenerbahçe’de Antalya’da düzenlenen hazırlık kampı kadrosuna alınmayan Robin van Persie ve Ozan Tufan’dan kendilerine takım bulması istendi. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın raporu ve yönetimin de onayıyla Robin van Persie ile birlikte kadro dışı bırakılan Ozan Tufan’dan kendisine takım bulması istendi. Antalya’da hazırlıklarını sürdüren Sarı-Lacivertlilerin gözden çıkarılan 22 […]

Fenerbahçe’de yaprak dökümü
  • 6 Ocak 2018 16:05

Sezonun ikinci yarısına şampiyonluk parolasıyla çıkacak olan Fenerbahçe’de Antalya’da düzenlenen hazırlık kampı kadrosuna alınmayan Robin van Persie ve Ozan Tufan’dan kendilerine takım bulması istendi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’ın raporu ve yönetimin de onayıyla Robin van Persie ile birlikte kadro dışı bırakılan Ozan Tufan’dan kendisine takım bulması istendi. Antalya’da hazırlıklarını sürdüren Sarı-Lacivertlilerin gözden çıkarılan 22 yaşındaki Ozan Tufan için 8 milyon euro bonservis bedeli biçtiği öğrenildi. Genç oyuncuya şu anlık teklif gelmemesi hem yönetimi hemde Ozan Tufan’ı düşündürüyor. Öte yandan ikinci yarıda kadroda düşünülmeyen Robin van Perise içinde 6 aylık alacağı olan 2.5 milyon euro’dan feragat etmesi istendi. Hollandalı yıldız bu talebe karşı çıkarak,  “Benim altı aylık ücretimi ödeyin yoksa takımda kalırım” dediği iddia edildi. 34 yaşındaki forvet eğer yönetim ile anlaşamazsa sezon sonuna kadar çalışmalarına alt yapıda devam edecek.