Fatih Terim’den Arda Turan açıklaması

Antalya’da ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Galatasaray’da, teknik direktör Fatih Terim basının sorularını yanıtladı. Arda Turan’ın Başakşehir’e transferi ile ilgili konuşan Terim, “Kimseyle bir derdim yok. Hepimiz işimize bakalım. Allah herkesin işini rast getirsin” dedi. Antalya’da ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek ve teknik direktör Fatih Terim basın mensupları ile kahvaltı edip, sohbet toplantısı […]

Fatih Terim’den Arda Turan açıklaması
  • 14 Ocak 2018 13:29

Antalya’da ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Galatasaray’da, teknik direktör Fatih Terim basının sorularını yanıtladı. Arda Turan’ın Başakşehir’e transferi ile ilgili konuşan Terim, “Kimseyle bir derdim yok. Hepimiz işimize bakalım. Allah herkesin işini rast getirsin” dedi.

Antalya’da ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek ve teknik direktör Fatih Terim basın mensupları ile kahvaltı edip, sohbet toplantısı gerçekleştirdiler. Başkan Özbek ve Fatih Terim yaklaşan başkanlık seçimleri, transfer, ikinci yarı hazırlıkları ve Arda Turan’ın Başakşehir’e transferi hakkında ki soruları cevapladılar. Fatih Terim, Medipol Başakşehir’e transfer olan Arda Turan ile ilgili, “Kimseyle bir derdim yok. Hepimiz işimize bakalım. Allah herkesin işini rast getirsin” dedi. Transferlerle ilgili olarak Terim “Biz, açık olmaya çalışıyoruz. Sol bek eksik dedik. Asamoah’ın gelme ihtimalinin yüzdesi düştü. Ancak 2 hafta süre var. Bu işler belli olmaz. Devre arası transfer zor iş. İşin teknik yanı kadar ekonomik yanı da önemli” dedi. Lionel Carole, Emre Mor ve Ozan Tufan ile ilgili soruları da yanıtlayan tecrübeli çalıştırıcı; “Emre Mor ve Ozan Tufan ile ilgili hiçbir girişimimiz yok. Carole’ün dönmesi şu an için söz konusu değil. Transferde kimseyle temasa geçmedik. Olursa yönetimler ile geçeriz” dedi.

“İmza toplayanların hepsi tüydü”

Galatasaray’da 20 Ocak Cumartesi günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul ile ilgili konuşan Başkan Dursun Özbek şunları söyledi:

Bazı üyelerin geçen sene olağanüstü seçim için imza topladığını hatırlatan başkan Özbek, “Mayıstan eylül ayına kadar imza toplayanların hepsi tüydü. Mustafa beyi tebrik ediyorum. Adaylığını koydu. Seçimi savunanlardan daha iyi Galatasaraylı bence. Diğer arkadaşlar da şapkalarını önlerine koyup düşünsün. Lafla peynir gemisi yürümez. Görev geldiğinde hiçbiri ortada yok.” ifadelerini kullandı.