Bakan Özhaseki’nin içinde olduğu uçak acil iniş yaptı!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de içinde bulunduğu uçak, kalkıştan bir süre sonra kabinde oluşan duman ve konu nedeni ile acil iniş yapmak zorunda kaldı. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan ve içinde Bakan Özhaseki’nin de içinde bulunduğu Mehmet Özhasekinin içinde bulunduğu Tapu Kadastro Genel Müdürlüğüne ait TC-KDR kuyruk tescilli özel uçak, Ankara yolunda iken, […]

Bakan Özhaseki’nin içinde olduğu uçak acil iniş yaptı!
  • 6 Ocak 2018 14:36
  • 6 Ocak 2018 14:37

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin de içinde bulunduğu uçak, kalkıştan bir süre sonra kabinde oluşan duman ve konu nedeni ile acil iniş yapmak zorunda kaldı.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan ve içinde Bakan Özhaseki’nin de içinde bulunduğu Mehmet Özhasekinin içinde bulunduğu Tapu Kadastro Genel Müdürlüğüne ait TC-KDR kuyruk tescilli özel uçak, Ankara yolunda iken, kabinde bir anda duman ve koku oluştu. Bunun üzerine pilot, uçağı Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı ile irtibata geçerek acil iniş için izin isteyerek, uçağı indirdi.

Tapu Kadostro Genel müdürlüğüne ait ’Beechcraft King Air 350i model TC-KDR’ isimli uçağı harita, tapu, kadastro, yol, baraj, arazi toplulaştırma ve kamulaştırma için havadan fotoğraflama yapılıyor.