Tarantino’nun yeni filminde DiCaprio yer alacak

Leonardo DiCaprio, uzun süren görüşmelerin ardından, Quentin Tarantino’nun 9 Ağustos 2019’da vizyona girecek Charles Manson temalı yeni filminde yer alacak. DiCaprio’nun kimi canlandıracağı henüz açıklanmadı. Leonardo DiCaprio’nun The Revenant’tan sonra kadrosunda yer alacağı ilk film olacak dokuzuncu Tarantino filminin ismi ise hala açıklanmadı. Film, Django Unchained’in ardından DiCaprio ve Tarantino’yu tekrar bir araya getirecek. Film […]

Tarantino’nun yeni filminde DiCaprio yer alacak
  • 14 Ocak 2018 15:34
  • 14 Ocak 2018 15:38

Leonardo DiCaprio, uzun süren görüşmelerin ardından, Quentin Tarantino’nun 9 Ağustos 2019’da vizyona girecek Charles Manson temalı yeni filminde yer alacak. DiCaprio’nun kimi canlandıracağı henüz açıklanmadı.

Leonardo DiCaprio’nun The Revenant’tan sonra kadrosunda yer alacağı ilk film olacak dokuzuncu Tarantino filminin ismi ise hala açıklanmadı. Film, Django Unchained’in ardından DiCaprio ve Tarantino’yu tekrar bir araya getirecek.

Film için ismi geçen diğer oyuncular arasında Brad Pitt ve Jennifer Lawrence da var. Sharon Tate rolünde ise yüksek ihtimalle Margot Robbie’yi izleyeceğiz.