İstanbul’da öğrenci servisi kaza yaptı: bir öğrenci yaşamını yitirdi

Haber Merkezi- İstanbul Hadımköy’de dün (Cuma) öğrenci servisi kaza yaptı. Kazada 1 öğrenci yaşamını yitirdi, 12 kişi yaralandı. DHA’nın aktardığı bilgiye göre, bir otomobille çarpışan öğrenci servisi, daha sonra yol kenarındaki vincin ayağına çarparak devrildi. Saat 16.30’da meydana gelen kazada Lise öğrencilerini taşıdığı belirtilen servisteki öğrencilerden bazıları yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans sevke dildi. […]

İstanbul’da öğrenci servisi kaza yaptı: bir öğrenci yaşamını yitirdi
  • 3 Mart 2018 11:25

Haber Merkezi- İstanbul Hadımköy’de dün (Cuma) öğrenci servisi kaza yaptı. Kazada 1 öğrenci yaşamını yitirdi, 12 kişi yaralandı.

DHA’nın aktardığı bilgiye göre, bir otomobille çarpışan öğrenci servisi, daha sonra yol kenarındaki vincin ayağına çarparak devrildi.

Saat 16.30’da meydana gelen kazada Lise öğrencilerini taşıdığı belirtilen servisteki öğrencilerden bazıları yaralandı. Olay yerine çok sayıda ambulans sevke dildi. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan bir öğrenci hayatını kaybetti. Kazada öğrenci ve sürücülerinde aralarında bulunduğu 12 kişi yaralandığı bildirildi.