“Fenerbahçe’ye gol atmak isiyorum”

Galatasaray’ın orta saha oyuncusu Tolga Ciğerci, takımının Antalya kampında açıklamalarda bulundu. Tolga, “Fenerbahçe’ye Kadıköy’de gol atabilirsem benim için mükemmel olur” dedi. Sezona harika bir başlangıç yapan ancak daha sonra sakatlıklar yüzünden kadrodaki yerini kaybeden Tolga Ciğerci, Antalya kampında açıklamalarda bulundu. İlk olarak Antalya kampını değerlendiren Tolga Ciğerci, “Benim için her şey çok iyi geçiyor. Takım […]

“Fenerbahçe’ye gol atmak isiyorum”
  • 16 Ocak 2018 15:03

Galatasaray’ın orta saha oyuncusu Tolga Ciğerci, takımının Antalya kampında açıklamalarda bulundu. Tolga, “Fenerbahçe’ye Kadıköy’de gol atabilirsem benim için mükemmel olur” dedi.

Sezona harika bir başlangıç yapan ancak daha sonra sakatlıklar yüzünden kadrodaki yerini kaybeden Tolga Ciğerci, Antalya kampında açıklamalarda bulundu. İlk olarak Antalya kampını değerlendiren Tolga Ciğerci, “Benim için her şey çok iyi geçiyor. Takım olarak da her şey çok iyi gidiyor. Kendimizi maçlara iyi hazırlıyoruz. Sezona iyi bir başlangıç yapacağız” açıklamasını yaptı. Sakatlığının geçtiğini ve şu an sağlık durumumun iyi olduğunu belirten Tolga, “Çok iyiyim. Formum yerinde. Çok çalıştım. Hedefim ikinci yarıda sakatlanmayarak ve her şeyi iyi yaparak takımıma yardım etmek” dedi. Fatih Terim ve Igor Tudor hakkında da konuşan Tolga, “Her hocanın farklı bir düşüncesi var. Biri daha çok koşturur, biri ise daha çok futbol oynatır. Futbolda bazen her şey iyi gider, bazen kötü gider. Emekleri için Tudor’a çok teşekkür ediyorum. Anlaşacağı yeni takımında da başarılar diliyorum. Fatih Terim’in nasıl bir futbol adamı olduğunu ve nasıl futbol oynattığını bütün futbol dünyası biliyor. Takım olarak kendimizi maçlara iyi hazırlamalıyız” şeklinde konuştu.

“Oynamadığımda çok üzülüyorum”

Sakatlığı nedeniyle formasından uzak kaldığını hatırlatan Tolga, “Her oynamadığım maçta üzülüyorum. Maalesef sakatlık yaşadım. Futbolda bunlar var. Ama takım arkadaşlarım en iyi performanslarını göstermeye çalıştı. Umarım ikinci yarı hiç sakatlanmam ve takımıma yardımcı olabilirim” ifadelerini kullandı. Tolga, en iyi ve en kötü performans sergilediği maçların sorulması üzerine de, “En iyi performans gösterdiğim maç Demir Grup Sivasspor maçı. O maçta iki gol attım. En kötü maçım zaten yok” yanıtını verdi. Borussia Monchengladbach formasıyla Fenerbahçe’ye gol atan Tolga, “Fenerbahçe’ye Kadıköy’de Galatasaray formasıyla da gol atabilirsem benim için mükemmel olur. Ama Kadıköy’de başarılı olursak ve 3 puanı alırsak bizim için çok daha güzel olur. Zaten orada hedefimiz 3 puanla dönmek” açıklamasını yaptı.