Dilmen: Ben konuşursam Trabzonspor-Fenerbahçe maçının önüne geçer

Galatasaray’ın Osmanlıspor’u 2-0 mağlup ettiği maçı değerlendiren futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, “Yüzde 99’luk en az 6 tane pozisyonu vardı Galatasaray’ın. Maçın normal skoru 5-2, 6-2 olması gerek” diye konuştu. Dilmen, Premier Lig’e transferi gündemde olan ve maç kadrosuna alınmayan sarı-kırmızılı futbolcu Badou Ndiaye hakkında ise “Ndiaye gitti artık, anlaşılan o. Genç oyuncu bunlar, kültürleri de […]

Dilmen: Ben konuşursam Trabzonspor-Fenerbahçe maçının önüne geçer
  • 28 Ocak 2018 15:54

Galatasaray’ın Osmanlıspor’u 2-0 mağlup ettiği maçı değerlendiren futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, “Yüzde 99’luk en az 6 tane pozisyonu vardı Galatasaray’ın. Maçın normal skoru 5-2, 6-2 olması gerek” diye konuştu.

Dilmen, Premier Lig’e transferi gündemde olan ve maç kadrosuna alınmayan sarı-kırmızılı futbolcu Badou Ndiaye hakkında ise “Ndiaye gitti artık, anlaşılan o. Genç oyuncu bunlar, kültürleri de farklı. Bir fırsat bulmuştur Premier Lig’den. 15-16 milyon Avro neyse…15’e verecekler muhtemel” dedi.

Galatasaray’ın orta saha oyuncusu Tolga Ciğerci’nin performansından övgüyle söz eden Dilmen, “Bugün Tolga’ya da bayıldım. Kendine iyi bakıyor diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Dilmen, kritik Trabzonspor-Fenerbahçe maçı için de ‘Ben konuşursam gündem değişir. Zarar vermek istemiyorum, o yüzden fazla görüş belirtmeyeceğim” ifadelerini kullandı.