1 İsrailli yerleşimcinin öldürüldüğü Batı Şeria’ya İsrail ordusu girdi: 1 ölü 40 yaralı

İznews/Haber Merkezi- Batı Şeria’nın Nablus şehrinde İsrail askerlerinin saldırısı sonucu 1 kişi öldü, onlarca kişi de yaralandı. Hafta başında Batı Şeria’nın Nablus kentinde İsrailli bir yerleşimcinin bıçaklanarak öldürülmesinden dolayı İsrail ordusu kentte büyük çaplı operasyonlar düzenledi. İsrail tarafından olayın zanlısı olduğu söylenen 22 yaşındaki Ahmet Jarrar’ı arayan İsrail ordusu tüm yolları kapattıktan sonra kontrol noktaları […]

1 İsrailli yerleşimcinin öldürüldüğü Batı Şeria’ya İsrail ordusu girdi: 1 ölü 40 yaralı
  • 7 Şubat 2018 09:59
  • 7 Şubat 2018 10:03

İznews/Haber Merkezi- Batı Şeria’nın Nablus şehrinde İsrail askerlerinin saldırısı sonucu 1 kişi öldü, onlarca kişi de yaralandı.

Hafta başında Batı Şeria’nın Nablus kentinde İsrailli bir yerleşimcinin bıçaklanarak öldürülmesinden dolayı İsrail ordusu kentte büyük çaplı operasyonlar düzenledi.

İsrail tarafından olayın zanlısı olduğu söylenen 22 yaşındaki Ahmet Jarrar’ı arayan İsrail ordusu tüm yolları kapattıktan sonra kontrol noktaları oluşturdu ve kentte birçok eve düzenledi.

22 yaşındaki Filistinli Ahmet Jarrar- İsrail ordusu tarafından öldürüldü

Düzenlenen baskınlar sonucunda 40 kişi yaralandı. El Najah hastanesi tarafından yapılan açıklamada İsrail tarafından düzenlenen operasyonlarda yaralanan altı kişinin durumunun kritik olduğu, diğer yaralıların ise ayakta tedavi edildiği bildirildi.