Barış Atay: Savaşı dizi çekmek mi sanıyorsun birader?

İz News-Haber Merkezi/ Tiyatro oyuncusu Barış Atay, Burak Özçivit’in hesabından askeri üniformalı ve tüfekli bir set pozu paylaşmasını eleştirdi. Burak Özçivit, Afrin operasyonu ile ilgili film setinde çektiği asker üniformalı ve makineli tüfekli bir fotoğrafını “Allah ordumuzu korusun. Bütün dualarımız, yüreğimiz sizlerle” notuyla paylaştı. Özçivit’in bu paylaşımına sanatçı Barış Atay tepki gösterdi. Atay, Burak Özçivit’i […]

Barış Atay: Savaşı dizi çekmek mi sanıyorsun birader?
  • 22 Ocak 2018 00:02
  • 22 Ocak 2018 00:03

İz News-Haber Merkezi/ Tiyatro oyuncusu Barış Atay, Burak Özçivit’in hesabından askeri üniformalı ve tüfekli bir set pozu paylaşmasını eleştirdi.

Burak Özçivit, Afrin operasyonu ile ilgili film setinde çektiği asker üniformalı ve makineli tüfekli bir fotoğrafını “Allah ordumuzu korusun. Bütün dualarımız, yüreğimiz sizlerle” notuyla paylaştı.

Özçivit’in bu paylaşımına sanatçı Barış Atay tepki gösterdi. Atay, Burak Özçivit’i etiketleyerek, “Bu büyük ahlaksızlık, utanmazlık… Savaşı, dizi çekmek mi sanıyorsun birader? İnsanları ölmeye, öldürmeye gönderdiler, neyin pozu bu?” yazdı.