Belediyede kadın cinayeti!

Haber Merkezi I  Esenyurt Belediyesi’nin ek hizmet binasında bir kişinin eski sevgilisini vurduktan sonra intihar ettiği öğrenildi. Olay, Esenyurt Belediyesi Ek Hizmet Binası’nda yaşandı. İsmi öğrenilemeyen bir şahıs, pompalı tüfekle belediye binasına geldi. Çevredekileri silahla korkutan zanlı, belediyede çalıştığı öğrenilen eski sevgilisi M.B.’yi alıkoyarak bir odaya kapattı. Burada eski sevgilisini öldüren zanlı, daha sonra intihar etti. BELEDİYE: […]

Belediyede kadın cinayeti!
  • 5 Mart 2018 12:21
  • 5 Mart 2018 13:24

Haber Merkezi I  Esenyurt Belediyesi’nin ek hizmet binasında bir kişinin eski sevgilisini vurduktan sonra intihar ettiği öğrenildi. Olay, Esenyurt Belediyesi Ek Hizmet Binası’nda yaşandı. İsmi öğrenilemeyen bir şahıs, pompalı tüfekle belediye binasına geldi. Çevredekileri silahla korkutan zanlı, belediyede çalıştığı öğrenilen eski sevgilisi M.B.’yi alıkoyarak bir odaya kapattı. Burada eski sevgilisini öldüren zanlı, daha sonra intihar etti.

BELEDİYE: SALDIRI KURUMUMUZA DEĞİL

Bu arada Esenyurt Belediyesinden olayla ilgili açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada şöyle denildi: “Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezi’nin bulunduğu ek hizmet binasında görevli M.B. (42), B.Ö. adlı kişinin silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybetmiş, saldırgan daha sonra aynı silahla intihar etmiştir. Olay tamamen adli vaka olup, saldırının kurumumuza yönelik olmadığını bildiririz. Polisin olayla ilgili tahkikatı devam etmektedir.”