Amedspor’un kampı son buldu

Antalya’daki devre arası kamp çalışmalarını tamamlayan Amedspor son hazırlık maçı, bölgede etkili olan yoğun yağmura takıldı. Amed Sportif Faaliyetler, Şota Arveladze’nin çalıştırdığı Özbekistan ekibi FK Pahtakor ile oynaması gereken maç yağmur nedeniyle oynanamadı. Kamp çalışmalarını tamamlayan Amed Sportif Faaliyetler, kampta sadece Muğlaspor’la maç yapabildi ve bu maçı da 2-1 kaybetti. Şanlıurfaspor’la yapılması planlanan maç da […]

Amedspor’un kampı son buldu
  • 15 Ocak 2018 22:54
  • 16 Ocak 2018 19:21

Antalya’daki devre arası kamp çalışmalarını tamamlayan Amedspor son hazırlık maçı, bölgede etkili olan yoğun yağmura takıldı.

Amed Sportif Faaliyetler, Şota Arveladze’nin çalıştırdığı Özbekistan ekibi FK Pahtakor ile oynaması gereken maç yağmur nedeniyle oynanamadı. Kamp çalışmalarını tamamlayan Amed Sportif Faaliyetler, kampta sadece Muğlaspor’la maç yapabildi ve bu maçı da 2-1 kaybetti. Şanlıurfaspor’la yapılması planlanan maç da iptal edilmişti. Kamptan sonra 3 günlük izin yapacak olan Amed Sportif Faaliyetler, ikinci yarının ilk haftasında yapacağı Mersin İdman Yurdu maçına Diyarbakır’da hazırlanacak.