AK Parti’de beklenen istifa gerçekleşti!

İznew(Haber Merkezi –  AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci istifa ettiğini açıkladı. Basın toplantısı düzenleyen Temurci “Zor bir dönemi geride bıraktık. 8 Şubat 2015 yılında bu görevi almıştım, üç yıl sonra görevi bırakıyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tekrar AK Parti genel başkanı olmasıyla partide yenileme süreci başlamıştır, bu yeni dönem hayırlı olsun”ifadelerini kullandı. Temurci’nin istifası uzun […]

AK Parti’de beklenen istifa gerçekleşti!
  • 9 Şubat 2018 11:45
  • 9 Şubat 2018 12:54

İznew(Haber Merkezi –  AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci istifa ettiğini açıkladı. Basın toplantısı düzenleyen Temurci “Zor bir dönemi geride bıraktık. 8 Şubat 2015 yılında bu görevi almıştım, üç yıl sonra görevi bırakıyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tekrar AK Parti genel başkanı olmasıyla partide yenileme süreci başlamıştır, bu yeni dönem hayırlı olsun”ifadelerini kullandı.

Temurci’nin istifası uzun süreden beri AK Parti tarafından bekleniyordu.Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın AKP İstanbul İl Yönetimi’ni ziyareti sırasında elini sıkmadığı İl Başkanı Selim Temurci, daha önce istifa etmiş ancak “Şu an zamanı değil” denilerek geri çevrilmişti.  Temurci, istifa eden İBB Eski Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a yakınlığıyla biliniyordu.