Ailesini katleden şahıs: Yoksulluktan yoruldun

Kilis’te dün yaşanan aile katliamının ayrıntıları belli oldu. Karısını ve 3 küçük çocuğunu öldürdükten sonra intihar eden Yusuf Kuvara’nın paylaştığı videoda “Sadece yoksulluktan yoruldum, diğer akrabalarım gibi dilencilik yapmak istemiyorum” ifadelerini kullandığı ortaya çıktı. Feci olay dün Kilis’te meydana geldi. Kilis’te eşini ve 3 çocuğunu boğarak ve makas darbeleriyle öldüren Suriyeli Yusuf Kuvara’nın intihar etmeden […]

Ailesini katleden şahıs: Yoksulluktan yoruldun
  • 8 Mayıs 2024 08:18

Kilis’te dün yaşanan aile katliamının ayrıntıları belli oldu. Karısını ve 3 küçük çocuğunu öldürdükten sonra intihar eden Yusuf Kuvara’nın paylaştığı videoda “Sadece yoksulluktan yoruldum, diğer akrabalarım gibi dilencilik yapmak istemiyorum” ifadelerini kullandığı ortaya çıktı.

Feci olay dün Kilis’te meydana geldi.

Kilis’te eşini ve 3 çocuğunu boğarak ve makas darbeleriyle öldüren Suriyeli Yusuf Kuvara’nın intihar etmeden önce sosyal medya üzerinden bir video paylaştığı ortaya çıktı.

Kuvara, paylaştığı videoda cinayetleri neden işlediğini anlattı.

“Yoksulluktan yoruldum”

Kuvara videoda, “Karım beni severdi ve saygı duyardı, ben de onu seviyordum, bana ihanet falan yapmadı. Sadece yoksulluktan yoruldum, diğer akrabalarım gibi dilencilik yapmak istemiyorum” ifadelerini kullandı.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ediyor.

Öte yandan, Kuvara ailesinin cenazeleri Mezarlık Camisi’nde Kilis Müftüsü Alettin Bozkurt tarafından bugün kıldırılan cenaze namazının ardından Kilis Asri Mezarlığı’nda yan yana toprağa verildi.

Ne olmuştu?

Feci olay dün (06.05.2024) Kilis’in Nedim Ekmen Mahallesi’nde meydana geldi.

Suriye uyruklu Yusuf Kuvara eşi Merve ile çocukları Emine (8), Abdo (6) ve Ali Kuvara’yı (5) öldürdükten sonra yaşamına son verdi.

Bir komşunun ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri evde 5 cansız bedenle karşılaştı. Cesetler otopsi için Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca Devlet Hastanesi’ne gönderildi.