Manisa’da bir erkek: Eski eşini, kayınvalidesini ve kayınbiraderini öldürdü

Manisa’nın Salihli ilçesinde Aytunç Ç. (34), tartıştığı eski eşi Nagihan (32), kardeşi İbrahim (39) ve annesi Fatma Can’ı (62) bıçakla öldürdü. Polis, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Aytunç Ç.’yi suç aleti ile birlikte kısa sürede yakalayıp gözaltına aldı. Olay, saat 19.30 sıralarında Sağlık Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi’ndeki 45 numaralı apartmanda meydana geldi.e gitti. Evde çıkan […]

Manisa’da bir erkek: Eski eşini, kayınvalidesini ve kayınbiraderini öldürdü
  • 27 Mayıs 2024 11:29

Manisa’nın Salihli ilçesinde Aytunç Ç. (34), tartıştığı eski eşi Nagihan (32), kardeşi İbrahim (39) ve annesi Fatma Can’ı (62) bıçakla öldürdü. Polis, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Aytunç Ç.’yi suç aleti ile birlikte kısa sürede yakalayıp gözaltına aldı.

Olay, saat 19.30 sıralarında Sağlık Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi’ndeki 45 numaralı apartmanda meydana geldi.e gitti.

Evde çıkan tartışmada A.Ç, Nagihan Can’ı (32) bıçakladı. A.Ç, araya girmeye çalışan eski kayınbiraderi İbrahim Can (39) ile eski kayınvalidesi Fatma Can’ı da (62) bıçakla yaraladı.

Yaralı halde evden çıkarak yakındaki bir iş yerine sığınan Fatma Can’ı takip eden A.Ç, Can’ı iş yerinde tekrar bıçakladı, daha sonra olay yerinden uzaklaştı.

Fatma Can’ın sığındığı iş yeri

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri Fatma Can’ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi.

Nagihan Can ile kardeşi İbrahim Can ise kaldırıldıkları hastanede yaşamını yitirdi.

Şüphelinin yakalanması için çalışma başlatan polis A.Ç’yi suç aleti bıçakla birlikte yakaladı.